Srpen 2015

31.8.

31. srpna 2015 v 19:17 | Avy |  → Jídelníčky
o
Ahoj zlatíčka! !1123!
o
Dnes bych vás ráda požádala o názor v jedné věci. Před časem jsme spolu s mojí fajn kámoškou Ájou jely na nákupní výlet za hranice. Byla to parádní celodenní akce, kterou jsem si moc užila. Jsme na stejné vlně :) Ona se ale nedávno seznámila s jednou holkou, se kterou teď tráví také dost času. Chtěli jsme si náš nákupní výlet teď zvopakovat, ale ona najednou přizvala tu holku i s jejím přítelem (bez mého souhlasu), aby jeli s námi. Celkem mě to štve, ta holka mi není moc sympatická ani z vyprávění. Možná na ní jen trochu žárlím (protože o ní hodně často mluví) a proto mám vůči ní předem trochu (možná zbytečnou) averzi.
Já mám taky dost jiných fajn kamarádek, ale když jsem s ní, tak o nich stále nevyprávím a v životě by mě nenapadlo nějakou z nich jen tak přizvat bez jejího souhlasu na společně plánovanou akci. Kdyby to bylo jen zajít s nimi společně na drink, ale rovnou celodenní výlet? Achjo :D
Proto prosím o hlasování v anketě pod článkem - co vy si o tom myslíte vy? :) Mockrát vám děkuju !1123! Co se týče jídelníčku, jsem spokojená, i když dopoledne bylo trochu monotónní :D Mějte se krásně a vy, co jdete zítra do školy, nemějte nervy, ostatní spolužáci na tom jsou stejně jako vy !1123! Já mám za sebou první pracovní rok, takže jsem poprvé neměla prázdniny a musím říct, dalo se to přežít v pohodě, i kdy jsem se toho bála. Alespoň se teď pro mě poprvé za dlouhá léta nic nemění, i když je konec léta :)
Avy
o
o
o
Snídaně:2 banány
Svačina:banán
Oběd:zeleninová polévka
Svačina:ostružiny
Večeře:vícezrnná kaiserka, rukola, česnekový olivový olej, sýr
Pití:voda, cola bez cukru
Pohyb:stepper
o
o
o
o
o

o
o
o
o
o
o

29.- 30.8.

30. srpna 2015 v 14:39 | Avy |  → Jídelníčky
o
Ahoj kočičky !1123!
o
Přidávám jídelníček za včerejšek a dnešní den a mám pro vás nějaké nové zprávy. Začnu tou špatnou - ve čtvrtek a pátek jsem porušila dietu. Ne nijak závratně, teď už pokračuji normálně, ale stejně jsem z toho pořád trochu přepadlá a zklamaná sama ze sebe. A vím, že na tom má podíl i to, že tu byl stále přítel a já málo přispívala, ztrácela motivaci, pak to takhle dopadlo - ve čtvrtek asi 8 čtverečků čokolády (zbytek jsem v naštvanosti hodila naštěstí do koše) a Fidorka.. a v pátek Frisco a nezdravá sýrová pomazánka :( Jako pořád lepší, než se přejídat celý den, ale i tak, mrzí mě to. A dokonce mi nic z toho ani nechutnalo. Nevím, proč jsem to udělala, mám na sebe takový vztek! :( Nějak to na mě všechno padlo a cítím dnes smutek. Teď ale k lepším zprávám - přítel mě pochválil, že prý jde vidět, že jsem hodně zhubla a že mám daleko měnší zadek, boky a břicho. Moc mě to potěšilo! :) I když na váhu se po tom čtvrtku a pátku bojím stoupnout. Ale vím, že to zvládnu a nespadnu do přejídání. Už to nedovolím. Snad už vše půjde dál podle plánu :) Včera jsme byli s kámoškou plavat a užili si skvělej den :) Dnes jdu na jumping :)
Už se moc těším, až se kouknu k vám !1123! Jste moje největší hnací síla a motivace! !1123!
o
o
o
Snídaně:- spánek -
Svačina:3 nektarinky
Oběd:Mixit kaše, datlový sirup
Svačina:Aperol Spritz
Večeře:grilovaná zelenina a houby
Pití:voda, cola bez cukru
Pohyb:plavání 1 hodina, nákupy
o
o
Snídaně:- spánek -
Svačina:bílý jogurt, 1/2 banánu, datlový sirup, lžička oříškového másla
Oběd:vícezrnná bulka, kozí sýr, česnekový olivový olej
Svačina:nektarinka, 1/2 banánu
Večeře:tzatziky, 2 vícezrnné kaiserky
Pití:voda, cola bez cukru
Pohyb:jumping 1 hodina
o
o
o
Moje nálada...


o
o
o
o
o

TAG - Ana

23. srpna 2015 v 0:14 | Avy
o
Děkuji Sim a Ally Blackk za nominaci !1123!
o
o
1. Trpíš anorexií nebo jakoukoli PPP? Nebo sis o tom jen založila blog?
Tento blog o anorexii není, i když ana je součástí mojí minulosti. Před pár lety jsem s anou hodně zhubla. Tělo si ale chtělo svůj dluh v jídle vynahradit a já se z ničeho nic začala místo hladovění nekontrolovatelně přejídat. Váha se pak začala rychle měnit. Já zpanikařila a propadla bulimii.
o
2. Jaký je tvůj důvod hubnout?
Chci, aby to, jaká jsem bylo vidět i navenek. Tohle prostě nejsem já. Taky chci nosit oblečení, co se mi líbí a ne to, ve kterým vypadá menší můj zadek. Navíc život mám jen jeden a chci ho prožít v těle, se kterým jsem spokojená.
o
3. Jak jsi přišla na ana blogy?
Pamatuju si to, jako by to bylo včera. Tenkrát jsem na netu hledala nějaké rady, jak zhubnout. Narazila jsem na blog holky, která si říkala Lifeless. Zhubla z nějakých 72kg na něco přes 40 kg, potom dokonce na 34 kg. Její proměna mě fascinovala a šokovala zároveň, měla na blogu i fotky. Tenkrát jsem dokonce myslela, že její blog je jediný a že například slovo ,,thinspiration" sama vymyslela. Brzy jsem zjistila, že takových blogů je mnohem víc a zanedlouho jsem si založila vlastní, se kterým jsem zhubla na 45 kg. Ten dnes již neexistuje.
(blog Lifeless stále existuje! Zde :) Jen fotky jsou z něj smazány. Já je ale dohledala tady. Jsou tam její fotky jak se 72 kily, tak i s 34kg, což už je celkem smutný pohled)
o
4. Jestli trpíš nějakou PPP, jak dlouho?
Netrpím. (ťuk ťuk do dřeva :D)
o
5. Chtěla bys s tím přestat?
Naštěstí není s čím, ale co se týká určité ,,posledlosti jídlem", tak vím, že to asi nikdy nepřestane. I kdybych zhubla a udržovala váhu, stejně bych se musela stále kontrolovat a hlídat, abych se nezačala přejídat. Už navždy budu dělat sama sobě policajta :D
o
6. O co tě anorexie připravila a má to teď pro tebe nějaké následky?
Teď už to následky doufám nemá, ale tenkrát mě ana připravila o 8 měsíců menstruace a společenský život. Nejraději jsem byla sama doma se svými myšlenkami a plánovala si jídelníčky na následující dny.
o
7. Myslíš, že až dosáhneš svého cíle, dokážeš přestat?
Ano, musím. Myslím, že jsem se z minulosti poučila. Tenkrát jsem byla závislá na klesajícím čísle na váze, ale nedocházelo mi, že to číslo přece nemůže klesat věčně, jinak bych logicky skončila na nule. Proto už nechci co nejmíň kilo. Chci váhu, u které budu mít pevné hubené zdravé tělo a pokud možno ještě nějaká prsa :D
o
8. Co sis o anorexii myslela dříve, ještě než jsi s ní začala?
Bude to znít asi krutě, ale budu upřímná. Dřív, než jsem to sama prožila, jsem si opravdu nedokázala představit, co lidé s anou cítí. Natolik jsem nechápala, že někdo může zhubnout až na kost, že jsem si myslela, že tím jen chtějí upoutat pozornost druhých a být něčím zajímavé. Neviděla jsem pro to jiný logický důvod. Dnes už vím, že to tak samozřejmě není a že člověk s anou má změněné myšlení, hubnutí je jeho hlavní smysl života a nemůže jinak.
o
9. Přišli na to lidé ve tvém okolí? Jak reagovali?
Z any mě podezíraly spolužačky ve škole. Měly řeči, že málo jím a že se ztrácím před očima. Miu zase objevili naši, ale asi až po pěti měsících. Byla to strašná situace. Obzvlášť mamka byla moc naštvaná. Cítila jsem, že jsem ji zklamala. Nedokázala pochopit, proč její příkaz ,,Tak s tím prostě přestaň" nedokážu splnit.
o
10. Jak často máš cheat days?
Cheat days nemám, to spíš cheat evenings :D Jednou za čas si s přítelem večer dopřeju vínko, pivo nebo večeři v restauraci bez výčitek.
o
o
o
Vzpomínkový song na dobu, kdy jsem žila s anou.
o
o
o
o

22.8.

22. srpna 2015 v 10:12 | Avy |  → Jídelníčky
o
Ahoj kočičky !1123!
o
Moc se omlouvám za svoji neaktivitu přes týden, stále tu byl se mnou přítel a ten o blogu neví, tak jsem před ním nemohla přispívat. 4 dny je vždy pracovně pryč a 4 dny pak je neustále se mnou během jeho volna. Budu muset vymyslet, jak to udělat. Máte některé stejný problém? Jak to řešíte? Dnes mě napadlo, že bych vždy mohla počkat, až usne.. :D Jediný problém je v tom, že většinou usnu dřív než on :D Jinak jídelníčky z celého týdne jsem si zapisovala a zveřejnila jsem je v minulém článku. S jídlem se držím, ale cítím, že bych měla přidat v pohybu. Hlavně chci začít pořádně dřepovat, to je moje předsevzetí :D, protože můj zadek nutně potřebuje nejen zmenšit, ale i zpevnit a pozvednout :D Dnes večer jdeme s mojí kámoškou plavat, tak už se moc těším! :) Konečně jsem si vyzvedla svoji kaši z mixit.cz a musím říct, že je opravdu výborná :) Vyzvedla jsem si ji v jedné prodejně zdravé výživy, kde měli plno dobrot. Sehnala jsem například celozrnné gnocchi a tagliatelle, ořechové máslo (ze čtyř druhů ořechů) a sójové maso, které chutná jak gyros a přitom má super složení :) Ale teď už dost o nákupech, já se běžím podívat, jak se máte vy! !1123! moc jste mi chyběli! !1123!
o
o
o
Snídaně:mixit jáhlová kaše, lžička ořechového másla, datlový sirup
Svačina:nektarinka
Oběd:celozrnné tagliatelle se sójovým masem a fitness sýrem
Svačina:zeleninová polévka, raw koláč z ořechů
Večeře:celozrnné tagliatelle s pestem
Pití:voda, cola bez cukru
Pohyb:plavání

o
o
o
!1123!
o
o
o
o
o

17. - 21. 8.

22. srpna 2015 v 9:38 | Avy |  → Jídelníčky

Snídaně:-spánek-
Svačina:rýžový jogurt malina, Dobrá vláknina
Oběd:salát se sušenými rajčaty a olivami
Svačina:raw zdravá tyčinka
Večeře:vícezrnný rohlík, tzatziky
Pití:voda
Pohyb:stepper

Snídaně:-spánek-
Svačina:sójový jogurt čokoláda, dobrá vláknina, datlový sirup
Oběd:houbová polévka
Svačina:mango
Večeře:2 sójové párky, vícezrnný rohlík, hořčice
Pití:voda, cola bez cukru
Pohyb:rotana

Snídaně:-spánek-
Svačina:rýžový jogurt vanilka, Dobrá vláknina
Oběd:houbová polévka
Svačina:-
Večeře:2 lžičky ořechového másla
Pití:voda, cola bez cukru
Pohyb:stepper

Snídaně:spánek
Svačina:2 lžičky ořechového másla
Oběd:salát
Svačina:-
Večeře:1/2 porce gnocchi se špenátem
Pití:voda, pivo, třešňové víno
Pohyb:stepper

Snídaně:jogurt Holandia jahodový, Dobrá vláknina, nektarinka
Svačina:uzený sýr
Oběd:2 lžičky ořechového másla
Svačina:tapiokový jogurt ze zdravé výživy
Večeře:salát, kousek olivovégo chleba
Pití:voda, cola bez cukru
Pohyb:-

16.8.

16. srpna 2015 v 20:51 | Avy |  → Jídelníčky

Ahoj zlatíčka !1123!

Včera jsem si koupila spoustu zdravých dobrot a lednička pomalu praská ve švech :D No a dnes ráno byla moje váha 63,1 kg, takže o 0,6 kg méně než včera. Překvapuje mě, jak to ubývá rychle, na to že toho přes den sním celkem dost a vůbec nemívám hlad. Ale je fakt, že oproti mým "přežerům" před dietou je to i tak pořádná změna :D Dřív jsem fakt spořádala kvanta jídla. Klidně jsem během pěti minut snědla Kinder bueno, Kitkat, 3Bit, Kinder Maxi a i po tom všem jsem měla stále chuť na sladký :D Dnes si dám radši ovoce. Celkově v poslední době jsem si ovoce opravdu zamilovala a úplně se rozplývám blahem, když ho jím :) Nejvíc miluju meloun, nektarinky, jahody a mango! :) Vůbec nevím, co budu dělat, až přijde podzim, všechno ovoce se podraží a některé možná dokonce zmizí z půltů :D Neberte mi moji novou drogu! xD Dnes, když konečně pořádně zapršelo i u nás, mi došlo, že podzim je pomalu za dveřmi. A já už se na něj moc těším, je to mé nejoblíbenější roční období! :) Snad už budu moci na podzim konečně nosit oblečení, které se mi líbí (a ne to, ve kterým jsem nejmíň špekoun, jako do teď :D). Kupujete už oblečení na podzim, nebo to necháváte na dobu, až opravdu začne? Já zatím moc oblečení nekupuju. Žiju s představou, že si pořádně zanakupuju, až zhubnu - na nový tělo :) Snad se to podaří :) Avy
o
o

Snídaně:vícezrnná kaiserka s tvarohovou pomazánkou
Svačina:fresh (ananas)
Oběd:zeleninová polévka, kousek vícezrnného chleba
Svačina:smoothie (mango, jablko)
Večeře:těstovinový salát, pistácie
Pití:cola bez cukru, voda
Pohyb:stepper, dřepy


o
o
o
!1123!

o

o

oo

o

o

15.8. + míry

15. srpna 2015 v 11:27 | Avy |  → Jídelníčky

Krásný víkend kočičky! !1123!
o
Bála jsem se, že když jsem během nemoci necvičila, tak nebudu hubnout, ale dnes váha ukázala číslo 63,7 kg, takže o kilo míň - jupíííjou! :D Protože dneškem jsem dobrala antibiotika (konečně! :/ :D), zlehka si večer zacvičím, ať nemám špatný svědomí :) Do dnešního článku přidávám také míry. Pár centimetrů mi ubylo a já jsem za to tak šťastná! :) Holky, chtěla bych vám ze srdce všem moc poděkovat. Děkuju, že tu pro mě jste, bez vás bych nikdy nezhubla ani deko, opravdu. Veřte mi, předtím jsem to rok marně zkoušela a nezhubla jsem nic, spíš jsem ještě přibrala. To až s vámi to jde! Jste moje hnací síla, inspirace, podpora.
o
DĚKUJU KAŽDÉ JEDNÉ Z VÁS !1123!

o
o
Snídaně:- spánek -
Svačina:jahodový rýžový jogurt, Dobrá vláknina
Oběd:2 vícezrnný kaiserky, salát (rukola, čerstvý sýr, pistácie, olivový olej, pepř)
Svačina:jahody
Večeře:špenátová polévka posypaná tvarohovým sýrem, 1/4 vícezrnné kaiserky
Pití:cola bez cukru s ledem a limetkou, voda
Pohyb:stepper


o
o
OBLAST:29.7.15.8.ÚBYTEK CELKEM:
zadek107104- 3 cm
prsa9897- 1 cm
pas8075- 5 cm
lýtka3535-
stehna6462- 2 cm
pod pupíkem9894- 4 cm
paže3231- 1 cm
zápěstí1515-
pod prsama8481- 3 cm
nad kolenem4342- 1 cm


o
o
nota Užívejte léto, dřív než skončí! :)

o
o
o
o
o

14.8.

14. srpna 2015 v 9:45 | Avy |  → Jídelníčky
o
Ahoj zlatíčka! :piiinkie:
o
Stále jsem na antibiotikách, ale už je dobírám. Poslední tři dny jsem se cítila neskutečně slabá, že jsem ani nepřispívala. Jen jsem ležela, spala a byla naprosto apatická, bez zájmu o cokoli. Myslím, že za to mohou ty léky, víc než nemoc samotná. Jsem člověk, který nesnáší braní léků a raději si uvařím bylinkový čaj při bolesti hlavy, než abych spolkla Ibalgin. Naštěstí dnes ráno jsem se vzbudila a cítila se, jako by se do mě doslova vrátil život :D Už se dokonce těším, až zase budu moci cvičit. Opravdu mi už pohyb chybí. A taky mi chybíte vy! Photobucket - Video and Image Hosting Už se moc těším, až vás obejdu a zjistím, jak se máte :) Photobucket - Video and Image Hosting Já si dnes na stránkách Mixitu namíchala moc slibnou kaši na snídaně, nemůžu se dočkat, až přijde! :) Základ je jáhlový a k tomu mák, jahody, maliny, vanilka a pak konopné a lněné semínko. Ještě jsem od nich kaši neměla, tak jsem zvědavá.
Užívejte si naplno léto! :) Avy
o
o
Snídaně:jahodová ovesná kaše, lžička bur. másla, datlový sirup, mandle
Svačina:2 nektarinky
Oběd:- nic-
Svačina:- nic -
Večeře:kozí sýr, olivy
Pití:voda, cola bez cukru
Pohyb:- nemoc -

oo
o
o
o
o
o
o
o

11.-13.8.

14. srpna 2015 v 9:14 | Avy |  → Jídelníčky
o
o
Jídelníčky za poslední 3 dny. Na to, že jsem byla nemocná, se mi líbí. Až na tu pizzu, která mi byla donesena a já si dala alespoň trochu, abych neurazila snahu toho člověka. Ta mi to tam kazí, ale na druhou stranu z té jedné třetinky snad nepřiberu :)

o
o
Snídaně:- spánek -
Svačina:jahodový jogurt Holandia, ovesné vločky
Oběd:zeleninový salát s vajíčkem na tvrdo
Svačina:- nic -
Večeře:pizza 1/3
Pití:voda
Pohyb:- nemoc -

Snídaně:- spánek -
Svačina:ovesné vločky, sójové mléko, 2 nektarinky
Oběd:vícezrnná houska s nízkotučným tvarohem, domácí marmeláda
Svačina:mrkvový fresh
Večeře:zeleninová polévka, vícezrnný rohlík
Pití:voda s limetkou
Pohyb:- nemoc -

Snídaně:- spánek -
Svačina:Dobrá vláknina, vanilkový ovesný jogurt
Oběd:zeleninový salát, bulka
Svačina:nakrájená zelenina
Večeře:2 sójové párky, vícezrnná bulka
Pití:voda, voda s jablečným džusem
Pohyb:- nemoc -

10.8.

10. srpna 2015 v 19:18 | Avy |  → Jídelníčky
o
Ahooj zlatíčka !1123!
o
Dnes jen velmi ve stručnosti, bohužel mě skolila nemoc a jsem na antibiotikách :( A v těchto vedrech je to opravdu hrůza. Celý den jsem jako tělo bez duše. Jako by člověku nebylo dost zle z těch tropů! :D Ironie no. Proto mě omluvte prosím, dnes nevím, jestli vás stihnu všechny obejít. Spíš si půjdu znovu lehnout a zaspat to. Jediné štěstí je, že jím i přesto zdravě :)
o
o
Snídaně:jahodový jogurt Holandia a ovesné vločky
Svačina:banán
Oběd:zeleninový salát s vajíčkem na tvrdo
Svačina:maliny, jahody
Večeře:tvarohová pomazánka, vícezrnná bulka
Pití: voda, voda s limetkou a ledem
Pohyb:-nemoc-
o
o
o

o
o
o
o
o