Září 2015

18. - 19.9.

19. září 2015 v 22:46 | Avy |  → Jídelníčky
o
Ahoj zlatínka :piiinkie:
o
Dnes jsem byla na božích nákupech. S kámoškou jsme si to moc užili a hodně se během dne i nasmáli :) Nakoupila jsem strašně moc supr oblečení na podzim a jsem spokojená. ALE... kdyby jste viděli, jak vypadám! Jak jsem se uviděla v nelítostným zrcadle kabinky ze zadu a nasvícená, málem mě trefilo.
Zadek mám jak obří hromadu rosolu. K tomu ta příšerná celulitida! :( Vážně od tý chvíle nemyslím na nic jinýho, než na otázku: ,,Co budu dělat s tím mým obrzadkem?" :( Kámoška mi říkala, že jsem zhubla hlavně v pase a přes boky. Má pravdu, centimetry to dokazují. Ale jak to udělat, aby odešel i tuk ze zadku? Rozhodla jsem se, že začnu dřepovat jako o závod, cvičit na stepperu co nejčastěji a zadek kartáčovat ve sprše proti celulitidě, nebo mazat skořicovým gelem.. protože tohle pro mě byl fakt šok. A co je na tom nejhorší? Jestliže mám takovouhle zadnici po zhubnutí pěti kilo, tak co jsem vlastnila předtím? :D
Prostě zadek teď bude moje téma č. jedna :D
Mějte krásný víkend!
o
o
Snídaně:- spánek -
Svačina:sezamová zdravá tyčinka
Oběd:zeleninový salát, vícezrnná kaiserka
Svačina:gervais, salát
Večeře:zeleninová polévka, kousek vícezrnného chleba
Pití:voda
Pohyb:procházka

o
o
o
Snídaně:vícezrnná bulka, Gervais
Svačina:ananasový fresh
Oběd:grilované žampiony, zelenina, těstoviny
Svačina:- nic -
Večeře:2 vícezrnné bulky
Pití:voda, cola bez cukru
Pohyb:celodenní nakupování

o
o
Boží !1123!

o
o
o
o

16. - 17.9.

17. září 2015 v 23:32 | Avy |  → Jídelníčky
o
Ahoj kočičky
o
Včerejšek a dnešek byly naprosto odlišný. Ne dietou, ta oba dva dny vycházela a s jídlem jsem moc spokojená :) Ale s náladou. Včera byl typický ,,den blbec" se vším všudy. Taky se vám občas stává, že se vám něco nepovede (ať už ve škole nebo v práci) a natolik vás to rozhodí, že myslíte jen na tu chybu a protože se nesoustředíte na nic jinýho, děláte automaticky ještě další chyby? Plus vám najednou přijde, že i ostatní vás ten den mají nějak míň rádi než jindy a vše se hroutí? :D To byl včerejšek, dnes samozřejmě už s dobrou náladou vím, že jsem to včera vše zbytečně moc prožívala. Dnes jsem měla volno a udělala si krásný den jen sama se sebou. Četla na netu plno recenzí na kosmetiku, koukala na seriály, jedla zdravé dobroty (uvidíte v jídelníčku :D) a odpoledne vyrazila na nákupy a utratila víc než jsem chtěla v Estée Lauder a Macu. Bože, tolik mi to vylepšilo už tak dobrou náladu! :D Cestou domů jsem se přištihla, jak se usmívám. Já vím, nejde v životě jen o hmotný věci a nákupy, ale jednou za čas si udělat pořádnou radost je potřeba :) Dnešek byl božíí :)
o
o
o

Snídaně:mandarinkový 100% džus, banán
Svačina:banán
Oběd:zeleninová polévka, vícezrnná bulka
Svačina:banán
Večeře:hummous, Babybell light 1ks
Pití:cola bez cukru, čaje
Pohyb:stepper
o
o
o
Snídaně:- spánek -
Svačina:pitahaya, čerstvý fík
Oběd:hummous, kozí sýr
Svačina:mango
Večeře:avokádové sushi 6ks
Pití:voda
Pohyb:nákupy
o
o
o
Tak tahle se jí moc povedla !1123! poslouchám pořád dokola :D
o
o
o
o

14. - 15.9.

16. září 2015 v 0:47 | Avy |  → Jídelníčky
o
Ahoj zlata moje !1123!
o
Tak musím říct, že víkendovou oslavu jsem si opravdu užila, stejně tak čas s přítelem, který nyní opět pracovně odjel a já mám tím pádem příležitost naplno blogovat. Ta oslava se tak nějak protáhla do celovíkendovýho hodování. Mám z toho šílený výčitky. Fakt jsem jedla pizzu a i sladký, jako by se žádná dieta nekonala. K tomu alkoholu bylo taky až dost. Na druhou stranu byly to dva dny, logicky si říkám, že mě to nezabije, ale znáte to, nadšená z toho nejsem. Teď ale něco pozitivnějšího :) Včera mi kámoška (která vůbec netuší, že se snažím hubnout) řekla, že je vidět, že jsem hodně zhubla a že mi to sluší.
Ani nevíte, jak mě to potěšilo :) Ale stejně.. po tom víkendu na váhu nevlezu aspoň dva týdny. Pro jistotu :D A to mám jet v sobotu na velký nákupy podzimního oblečení. Musím do té doby ještě zhubnout, co se dá, alespoň pocitově, ať si v kabince nepřipadám jak úplnej špekoun :D Co se jídelníčků týče, moc spokojená nejsem, od zítra musím jíst víc pravidelně a zařadit víc ovoce a zeleniny. Úplně mi ten víkend narušil režim sakriš :D :(
Ale teď už se jdu podívat za vámi, jak se vám daří :piiinkie:


Snídaně:- spánek -
Svačina:banán
Oběd:noky s omáčkou
Svačina:3 mini sýry Babybell light
Večeře:zeleninová polévka
Pití:voda, čaje
Pohyb:stepper
o
o
Snídaně:- spánek -
Svačina:- spánek-
Oběd:brambory a grilovaný hermelín
Svačina:nic
Večeře:2 vícezrnné kaiserky, zeleninová pomazánka
Pití:čaj
Pohyb:dřepy, stepper

o
o
o
o
o

Oslava

11. září 2015 v 15:04 | Avy |  → Diary ♥
o
Ahoj zlatíčka !1123!
o
Dnes píšu jen v rychlosti. Právě se chystám na oslavu kamarádových narozek a všechny víme, jaká rizika, co se týče hubnutí, to s sebou nese :D Jsem smířená s tím, že něco k jídlu si tam dám (budu s snažit hledat nejmenší zla :D) a určitě se bude i pít. Přijel ke mě na 4 dny opět přítel, tak nevím, jak se mi podaří se ozvat, když jsem pod jeho drobnohledem. Snad brzy (i kdybych se měla s noťasem zamknout na wc xD).
o
Mějte se tu zatím moc krásně a užijte si víkend! :) Mám vás ráda :piiinkie:
o
o
o
o
KiiwyYoo
o
o
o
o
o

8.9. - 9.9. + míry

9. září 2015 v 14:12 | Avy |  → Jídelníčky
o
Ahoj kočičky !1123!
o
Váha se drží kolem 61 - 62 kg. Jak jsem byla o víkendu u našich, mamka mi říkala, že jde poznat, že jsem hodně zhubla. Prý i v obličeji. Moc mě to potěšilo, protože od druhých je to vždy nejlepší pochvala :)
Včera jsem byla plavat a musím říct, že tenhle pohyb je pro mě jako stvořenej. Úplně cítím, jak mi to tvaruje ruce :) Akorát si nepotápím obličej, takže ho mám komicky nad hladinou :D Všichni okolo ho potápí, mají nejrůznější vybavení a ještě se u toho tváří tak důležitě, jako by trénovali na olympiádu :D
Jsem oproti nim trochu odlišná se svojí hlavou nahoře, push-up plavkama a šnečím tempem :D Ale hlavní účel to plní - hýbu se :) :D Dnes jsem dostala chuť změřit si míry. Trochu jsem nervila, když jsem najednou nemohla za boha najít metr :D Nakonec se naštěstí našel, takže v dnešním článku vám kromě jídelníčků za včerejšek a dnešek přidávám ještě míry :)

A teď utíkám k Vám, podívat se, jak se máte !1123!
o
o
o

Snídaně:spánek
Svačina:spánek
Oběd:kefír
Svačina:raw zdravý koláč
Večeře:zelná polévka, vícezrnný chléb
Pití:pomerančový čaj, perlivá voda
Pohyb:plavání
o
o
Snídaně:spánek
Svačina:spánek
Oběd:hummous, olivový olej
Svačina:granátové jablko
Večeře:- doplním -
Pití:voda, čaj, cola bez cukru
Pohyb:dřepy, stepper
o
o
oo
o
OBLAST:29.7.15.8.9.9.ÚBYTEK CELKEM :
zadek107104103- 4 cm
prsa989796- 2 cm
pas807573- 7 cm
lýtka353535-
stehna646260- 4 cm
pod pupíkem989489- 9 cm
paže323130,5- 1,5 cm
zápěstí151515-
pod prsama848180- 4 cm
nad kolenem434241- 2 cm

o
o
o

Weekend

6. září 2015 v 15:29 | Avy |  → Diary ♥
o
Ahoj zlatíčka :piiinkie:
o
Dnes mám konečně poklidný den. V pátek jsme s přítelem a našimi přáteli byli v klubu až do sobotního rána. V sobotu jsme jeli hned po probuzení k přátelům a večer k našim. A dnes trávím den u našich a zotavuju se z přechozích dvou dní :D Samozřejmě jsem pila alkohol a tak. Ale nic si nevyčítám, k akcím to patří :)
Spíš si vyčítám dnešek - naši tu nemají snad NIC zdravýho, nevím, jak to tu do zítřka přežiju :D Jak asi víte, už skoro rok žiju sama a k našim jezdím na návštěvy. Doma jsem zvyklá na zásobu celozrnných špaget, rajčatových omáček, ovesných vloček, ovoce a zeleniny.. ale tady? Bílý pečivo, tavený sýry.. nechápu. Nejradši bych jim vyházela půlku lednice, jako v pořadu Jste to, co jíte :D Ale to nemohu :D
Na dnešek už mám jen 3 plány:
1. napustit si vanu, hodit do ní balistiku od Lush a následně sebe :D
2. koukat na filmy s bráškem
a 3. relaxovat a nic nedělat :D

A jaké plány máte pro dnešek vy? !1123!

o
o


Bath bombs
o
o
o
o
o
o

3.9.

3. září 2015 v 16:14 | Avy |  → Jídelníčky

Ahoj zlata moje :piiinkie:
o
Dnes se jídelníčku nelekejte, nějak jsem celý den neměla skoro vůbec hlad a nechtěla jsem se nutit.
Znáte mě, že normálně se snažím jíst 5x denně, ale dnes to nějak nešlo a já věřím, že tělo si umí říct, co momentálně potřebuje :)
Na váze přesně 62,0 kg, nejradši bych si odlakovala nehty, udělala peeling nebo ustřihla pár vlasů,
třeba by se to překlenulo na 61,9 :D :D Znáte to, když se váha ,,rozhoduje" mezi dvěma čísly,
přeblikává z jednoho na druhý a pak ukáže to o 100g vyšší? :D
Celý hubnutí mi přijde jako takový kouzlo. Když se nad tím zamyslím, stačí dvě ,,primitivní" věci - nevkládat do úst jiné jídlo, než to nízkokalorické a občas hýbat tělem :D Zní to snadně, ale kdysi to byl pro mě ten nejtěžší úkol na světě, který nešel za boha splnit. Ale to, jak mě podporujete, je jediná věc, která minulost dokázala změnit a teď se cítím strašně dobře :) Děkuju vám !1123!

EDIT 16:55 - Tak nakonec stačilo jít na wc :D :D 61,9 kg, jupííííí! :D Je to tam! :D

o
o
Snídaně:nic
Svačina:nic
Oběd: mango
Svačina:nic
Večeře:koprová polévka
Pití:voda
Pohyb:stepper:piiinkie: Nádhera :piiinkie:
o
o
o
o
o

2.9. - nový design blogu

2. září 2015 v 3:56 | Avy |  → Jídelníčky
o
Ahoj moje zlatíčka !1123!
o
Podzim se blíží a já se proto rozhodla změnit design blogu, aby blog nepůsobil tak letně :D
Doufám, že se vám líbí, mě moc! :) Trochu jsem blog vzhledově připravila na podzim :)
Možná je na to ještě brzy, ale já už se tak neskutečně těším na podzimní čas, že nešlo odolat :)
Nemůžu se dočkat, až nakoupím svíčky (mám zálusk na skořicovou Yankee candle), vonný tyčinky, nové čaje.. a budu si užívat, jak za okny prší. Spousta lidí mě vždy nechápe, že mám raději désť než slunce,
ale nemohu si pomoct, miluju, když z nebe něco padá - ať už je to déšť nebo sníh :)
Nejspíš se leknete času zveřejnění článku, že tak brzo vstávám, ale já ještě ani nešla spát :D Včera jsem odpoledne usnula kolem dvou hodin, že si na pár minut zdřímnu. No a probudila jsem se po šesti hodinách :D Takže mám teď posunutý režim a nemohu usnout :D

Edit: Tak dnes ráno na váze o 200g míň :D Jsem šťastná za každý úbytek :)
o
o

Snídaně:- spánek -
Svačina:bílý jogurt, ostružiny, hroznové víno, lžíce oříškového másla
Oběd:celozrnné špenátové těstoviny, pesto, sójové maso
Svačina:salát
Večeře:malý kousek pizzy
Pití:voda, cola bez cukru
Pohyb:stepper

o
o
o
o
Zase za rok, starej designe. Sloužil jsi dobře :D
o
o
o
o
o

1.9.

1. září 2015 v 9:23 | Avy |  → Jídelníčky
o
Ahoj kočičky
o
Dnes ráno mě váha moc potěšila! :) 62,6 kg, jupííjou! :D
Po měsící blogování mám 4 kila dole, zbývá jich ,,jen" 7 :D Bude to ještě dlouhá cesta, ale já se na ní moc těším, protože bude s vámi :) Jinak si myslím, že 4 kila za měsíc jsou akorát, vychází to 1 kg za týden. Tohle tempo mi vyhovuje, nikam nespěchám a chci hlavně, aby ten efekt byl trvalej.
Jinak dostala jsem super tip, jak do sebe dostat grep :D Za normálních okolností grepy nesnáším pro jejich hořkost, ale v minulosti jsem ho párkrát snědla kvůli látkách podporujícím hubnutí, který prej obsahuje. Nejlepší prý je vymačkat ho i s dužinou do vody. Teď to piju a musím říct, že hořký to není ani trochu a možná mi to chutná i víc než voda s citrónem nebo limetkou. Škoda, že jsem to nevěděla dřív, mohla jsem to pít přes celý léto. Teď si jdu pustit seriály a zacvičím si u nich na stepperu, abych dala svýmu zadku příležitost změnit tvar :D

pixel Moc vám děkuji za vaše vyjádření k minulému článku. Nakonec jsem se rozhodla jít s pravdou ven a dobře to dopadlo - pojedeme jen my dvě :)
o
o


Snídaně:bílý jogurt, datlový sirup, lžička ořehového másla, chia, sezam
Svačina:hroznové víno
Oběd:celozrnné španát. těstoviny, sójové maso, pesto, rukola, sýr, ořechy
Svačina:- spánek -
Večeře:nízkotučný sýr s pepřem, červená paprika
Pití:voda s vymačkaným grepem a ledem
Pohyb:stepper, dřepy
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o
o